Kuchynské doplnky, detské okuliare, flašky, capačky, drevené hračky

Story Express Firefighters - skladacia vláčiková dráha s hasičmi

Popis
Hodnotenia 0
Mám otázku

Drevená stavebnica Story Express Firefighters je vláčiková dráha s hasičmi, so skladacími koľajnicami a množstvom doplnkov. Sada obsahuje hasičský vláčik, dráhu, a 12 rôznych drevených postavičiek, zvierat a predmetov. Spoje medzi vagónmi vláčika sú magnetické. V stavebnici deti nájdu aj semafór a súčasťou je tiež záchranársky pes.  Z drevených koľají si dieťa poskladá železničnú trať jednoduchým upnutím koľajníc do seba. Hračka z dreva poskytne vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíja fantáziu a manuálne zručnosti detí. Doprajte deťom radosť z hry s touto krásnou a kvalitnou hračkou z dreva od francúzskych dizajnérov detských hračiek.
Drevená stavebnica Story Express Firefighters je zabalená v pekne ilustrovanej krabici a určite poslúži ako vhodný darček. Vďaka bohatému príslušenstvu sa dieťatko zahrá s drevenou stavebnicou aj samo a pri hre s inými deťmi si aktívne rozvíja komunikačné schopnosti. Veľká drevená stavebnica s vlakovou súpravou a hasičmi patrí do série hračiek Story Set a môžete si ľubovoľne vybrať ďalšie drevené hračky, vďaka ktorým si dieťa bude budovať vlastné malé mestečko. Drevená hračka je vhodná pre deti od 3 rokov, jej povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Krásne farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračka z dreva Janod bude celé roky ako nová.

vek: 3-8 rokov
rozmery balenia: 40 x 40 x 12 cm
váha: 2 kg

 

Značka: Janod

Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Pridať nové hodnotenie
Meno:
Email:
Hodnotenie:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Odoslať otázku na produkt

Polia označené hrubo sú povinné.

Email:
Telefón:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Varianty

variant popis cena vybrať dostupnosť
Story Express Firefighters Story Express Firefighters
58.90 €
na dotaz

Cena vrátane DPH (20%).

Dopravu nad 25 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem