Kuchynské doplnky, detské okuliare, flašky, capačky, drevené hračky

Stingray Kitchen - univerzálna obracačka

Popis
Hodnotenia 0
Mám otázku

Stingray Kitchen je multifunkčný kuchynský pomocník s kombináciou hneď šiestich funkcií. So schopnosťou ovládať tieto funkcie len pomocou jednej ruky sa tak varenie stáva ešte príjemnejším. Zároveň šetrí náklady, ale aj miesto vo vašej kuchyni, v porovnaní s tým, ak by ste mali všetky kuchynské doplnky ktoré nahrádza, kupovať a skladovať zvlášť. Dodávame ho v peknom darčekovom balení, takže poslúži aj ako výborný darček.
Stingray je možné použiť ako obracačku (1) a takto s ním ľahko podobrať mäso na hamburger, taktiež ako kuchynské kliešte (2) a servírovať steak z tuniaka. Na uchopenie klobásy zase dobre poslúžia ich ozubené čeľuste (3) a vidličkou na jeho konci (4) zase elegantne preložíte ugrilované párky a zeleninu. Jedlo napichnuté na vidličke z nej zosuniete pomocou obracačky tak, že privriete rukoväte (5). Vďaka zakrivenému tvaru Stingray po odložení na stôl nezanecháva nečistoty (6). To všetko ovládate jednou rukou, zatiaľ čo v druhej môžete držať tanier, alebo drink.
Keď dovaríte, vložíte ho do umývačky riadu a po umytí ho dáte do polohy uzamknutia a uskladníte. Stingray je vyrobený z nerezovej ocele s ukončením z nylonu, teplotne odolným do 240°C. Pogumované rukoväte poskytujú lepšiu priľnavosť a manipuláciu s týmto multifunkčným náradím. Singray je určený pre použitie v kuchyni, pri varení či vysmážaní na panvici. Pre grilovanie na otvorenom ohni máme v ponuke verziu Stingray BBQ.

Značka: TNK

Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Pridať nové hodnotenie
Meno:
Email:
Hodnotenie:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Odoslať otázku na produkt

Polia označené hrubo sú povinné.

Email:
Telefón:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Varianty

variant popis cena vybrať dostupnosť
Stingray Kitchen Stingray čierny
14.95 €
10 dní
Stingray Kitchen Stingray oranžový
14.95 €
10 dní

Cena vrátane DPH (20%).

Dopravu nad 25 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem