Kuchynské doplnky, detské okuliare, flašky, capačky, drevené hračky

Playable Art Helicone - drevený strom

Popis
Hodnotenia 0
Mám otázku

HELICONE predstavuje nielen krásu botanickej štruktúry, ale tiež predvádza ohromujúce transformácie priamo pred vašimi očami. Sledujte, ako magicky mení vzhľad zo skrutkovitého tvaru na borovicovú šišku a to len vďaka jednoduchému, rýchlemu  zatočeniu.
HELICONE je inšpirovaný prírodou a je založený na Fibonacciho postupnosti čísiel a teórii Zlatého uhla. Jednotlivé presne laserom rezané drevené kúsky tak predstavujú nádheru botanických štruktúr vyskytujúcich sa v prírode.
Helicone zo série produktov Playable Art je tiež vhodný darček pre dospelého človeka, ktorý trávi dlhý čas v kancelárii, rovnako ním môžete potešíť dôležitého obchodného partnera.
Vďaka vkusnému dizajnu je Helicone luxusný moderný doplnok na pracovný stôl. Určite sa mnohí z nás prichytili pri tom, ako si počas dlhého pracovného telefonátu krátia čas kreslením na papier. Helicone teraz predstavuje viac ako len vhodnú zábavku na krátenie času, pretože okrem toho že zamestnáte neposedné ruky, taktiež pohľad na jeho premeny tvarov pôsobí upokojujúco a prebúdza vo vás kreativitu.

Vek: 13 - 99 rokov
Materiál: preglejka, mosadzná tyčka, podstavec z masívneho bukového dreva
Rozmery: priemer 11 cm, výška 25 cm
Balenie obsahuje 38 precíznych, laserom rezaných drevených listov navlečených na mosadznej tyčke, vrátane stojana z masívneho dreva.
Helicone je dodávaný v exkluzívnej darčekovej krabičke s magnetickým uzatváraním.

 

Značka: playableART

Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Pridať nové hodnotenie
Meno:
Email:
Hodnotenie:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Odoslať otázku na produkt

Polia označené hrubo sú povinné.

Email:
Telefón:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Varianty

variant popis cena vybrať dostupnosť
Playable Art Helicone Playable Art Helicone
84.95 €
na sklade

Cena vrátane DPH (20%).

Dopravu nad 25 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem