Kuchynské doplnky, detské okuliare, flašky, capačky, drevené hračky

Magnetic world puzzle - magnetická mapa sveta

Popis
Hodnotenia 0
Mám otázku

Vie vaše dieťa, kde leží Madagaskar? Na ktorom póle žijú tučniaky? Odkiaľ a kam vedie Transsibírska magistrála a kde sa na mape nachádza miesto, kde ste boli minulý rok na dovolenke? Drevená magnetická mapa sveta pre deti je úžasná.
S mapou plnou obrázkov sa dieťa skvele zabaví a zároveň sa naučí, ako sa žije na celom svete. Mapa sveta obsahuje 92 drevených dielikov, kde každý z nich reprezentuje štát alebo región. Nájdete tu uvedené názvy hlavných miest a obrázok charakterizujúci dané miesto, ako sú významné stavby, pamiatky, zvieratá a rastliny. Vďaka úžasným detailom a pestrým farbám máte zaručené, že sa dieťa o jednotlivých územiach veľa naučí a taktiež si ich lepšie zapamätá. Táto edukatívna hračka je krásny doplnok detskej izby, no zároveň môže byť použitá pri výučbe zemepisu a tiež anglického jazyka. Názvy krajín a miest sú uvedené v angličtine. Mapu je možné zavesiť na stenu.

Vhodné pre deti od 7 rokov
Rozmery: 77 x 46 x 1 cm
Váha: 3 kg
Jazyk: angličtina

Značka: Janod

Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Pridať nové hodnotenie
Meno:
Email:
Hodnotenie:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Odoslať otázku na produkt

Polia označené hrubo sú povinné.

Email:
Telefón:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Varianty

variant popis cena vybrať dostupnosť
Magnetic world puzzle magnetická mapa sveta
49.50 €
4 dni

Cena vrátane DPH (20%).

Dopravu nad 25 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem