Kuchynské doplnky, detské okuliare, flašky, capačky, drevené hračky

Helicopter Magnet Kit - magnetická helikoptéra

Popis
Hodnotenia 0
Mám otázku

 

Darujte vášmu dieťaťu magnetickú helikoptéru a v momente sa zmení na malého neúnavného pilota.
Táto drevená hračka od firmy Janod je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Helikoptéra sa skladá z 5 dielikov vyrobených z kvalitného dreva, ktoré sa navzájom spájajú prostredníctvom magnetiek. Tie umožňujú, aby sa pri hraní od seba neoddeľovali. Samozrejmou súčasťou helikoptéry je otáčavá vrtuľa. Môžete ju využiť ako 3D puzzle a zároveň bude peknou dekoráciou na poličke v destkej izbe.
Hraním s touto magnetickou helikoptérou dieťa rozvíja zručnosť a jemnú motoriku.arujte vášmu dieťaťu magnetickú helikoptéru a v momente sa zmení na malého neúnavného pilota.

Darujte vášmu dieťaťu magnetickú helikoptéru a v momente máte doma malého neúnavného pilota. No má to jeden háčik, skôr ako s ňou vaša ratolesť začne lietať po priestore, musí si ju najskôr poskladať. Helikoptéra sa skladá z 5 dielikov vyrobených z kvalitného dreva, ktoré sa navzájom spájajú prostredníctvom magnetiek. Tie umožňujú, aby sa pri hraní od seba neoddeľovali. Samozrejmou súčasťou helikoptéry je otáčavá vrtuľa. Môžete ju využiť ako 3D puzzle a zároveň bude peknou dekoráciou na poličke v destkej izbe. Hraním s touto magnetickou helikoptérou dieťa rozvíja zručnosť a jemnú motoriku. Táto drevená hračka od firmy Janod je vhodná pre deti od 18 mesiacov. 

Materiál: drevo
Rozmery balenia: 13 x 13 x 14 cm
Rozmery produktu: 17 x 21 x 8,5 cm
Výrobca: Janod

 

 

Značka: Janod

Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Pridať nové hodnotenie
Meno:
Email:
Hodnotenie:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Odoslať otázku na produkt

Polia označené hrubo sú povinné.

Email:
Telefón:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Varianty

variant popis cena vybrať dostupnosť
Helicopter Magnet Kit Magnetická helikoptéra
17.90 €
na dotaz

Cena vrátane DPH (20%).

Dopravu nad 25 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem