Kuchynské doplnky, detské okuliare, flašky, capačky, drevené hračky

Confetti Music Live Musical Set - hudobné nástroje z dreva

Popis
Hodnotenia 0
Mám otázku

Janod drevený set hudobných nástrojov Confetti Music Live Musical Set je úžasná hudobná súprava vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Do červena ladená sada obsahuje gitaru, harmoniku, tamburínu, trumpetu a kastanety. Hudobné nástroje vo veľkej miere ovplyvňujú rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus, zabezpečia obrovskú zábavu na dlhé hodiny pre celú rodinu. Okrem toho podporujú aj rozvoj kreativity, fantázie a predstavivosti, tiež budujú sebavedomie a odvahu pri vystupovaní. Detské hudobné nástroje sú naozaj nadčasové, sú vyrobené z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jedinečný dizajn, pekná farba a realistické prevedenie vám zaručia, že detským nástrojom Janod neodolá žiadny malý hudobník alebo hudobníčka.
Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hudobné nástroje Janod prispievajú k rozvoju hudobného sluchu a hudobného talentu vašich ratolestí. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo.

vek:3-8 rokov
rozmery balenia: 52 x 41 x 7,5 cm
váha: 1,3 kg

Značka: Janod

Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Pridať nové hodnotenie
Meno:
Email:
Hodnotenie:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Odoslať otázku na produkt

Polia označené hrubo sú povinné.

Email:
Telefón:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Varianty

variant popis cena vybrať dostupnosť
Confetti Music Live Musical Set Hudobný set
44.99 €
skladom posledný kus

Cena vrátane DPH (20%).

Dopravu nad 25 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem