Kuchynské doplnky, detské okuliare, flašky, capačky, drevené hračky

Barracuda - univerzálna naberačka

Popis
Hodnotenia 1
Mám otázku

Barracuda je jediné multifunkčné kuchynské náradie na trhu, ktoré ponúka takúto kombináciu piatich funkcií. So schopnosťou ich využitia len pomocou jednej ruky sa tak varenie stáva ešte príjemnejším. Zároveň šetrí náklady, ale aj miesto vo vašej kuchyni, v porovnaní s tým, ak by ste mali všetky kuchynské doplnky kupovať a skladovať zvlášť. Barracuda sa dodáva v peknom darčekovom balení, takže poslúži aj ako dobrý darček.
Pre nakladanie cestovín, servírovanie zeleniny alebo šalátu vám barracuda poslúži ako ozubené kuchynské kliešte (1), pre servírovanie omáčky ju využijete ako lyžicu (2) a zároveň omáčku precedíte jemným pootvorením rukoväte (3). Použitím opačnej strany s ňou dôkladne premiešate vajíčka alebo mäso na panvici (4) a po odložení na kuchynský stôl nezanecháva nečistoty (5). To všetko ovládate jednou rukou, zatiaľ čo v druhej môžete držať tanier, alebo drink.
Keď dovaríte, vložíte ju do umývačky riadu a po umytí ju dáte do polohy uzamknutia a uskladníte. Barracuda je vyrobená z nerezovej ocele s ukončením z nylonu, teplotne odolným do 240°C. Pogumované rukoväte poskytujú lepšiu priľnavosť a manipuláciu s týmto multifunkčným náradím.

Značka: TNK

Rado
Som nadmieru spokojný, funguje to a plní všetky svoje funkcie. Túto naberačku používam denne pri varení.
Pridať nové hodnotenie
Meno:
Email:
Hodnotenie:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Odoslať otázku na produkt

Polia označené hrubo sú povinné.

Email:
Telefón:
Prepíšte kód:
Click for another code!
Správa:
 

Varianty

variant popis cena vybrať dostupnosť
Barracuda barracuda-čierna
14.95 €
10 dní
Barracuda barracuda-oranžová
14.95 €
10 dní

Cena vrátane DPH (20%).

Dopravu nad 25 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem